Co, gdzie, kiedy?

  • 31 stycznia 2024
  • 1 lutego 2024

Niezapomniane urodziny i bal karnawałowy dla dzieci w Sali Zabaw Patio Park w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

W magicznym sercu Pszczyny znajduje się Sala Zabaw Patio Park, miejsce pełne radości, uśmiechu i beztroskiej zabawy dla najmłodszych. To idealne miejsce nie tylko do spontanicznej zabawy, ale także do zorganizowania niezapomnianych urodzin dla Twojego dziecka. Dodatkowo, już 13 lutego 2024 roku, Sala Zabaw Patio Park stanie się areną balu karnawałowego dla dzieci, w stylu Disney, obiecując niezapomnianą przygodę pełną magii i kolorów.

Sala Zabaw Patio Park w Pszczynie


Urodziny w Patio Park: Przygoda bez GranicSala Zabaw Patio Park to przestronne i kolorowe miejsce, które oferuje mnóstwo atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Wnętrze sali jest pełne wielobarwnych placów zabaw, trampolin, zjeżdżalni, oraz licznych kreatywnych zakątków. Przygotowany specjalnie dla najmłodszych obszar, pozwoli dzieciom na bezpieczną i rozwijającą zabawę. Dodatkowo, profesjonalny zespół animatorów zatroszczy się o niezapomniane chwile podczas urodzinowego przyjęcia, organizując gry, konkursy i zajęcia manualne dostosowane do wieku maluchów.

Urodziny z Warsztatami: Kulinaria i MalarstwoNowością w ofercie są urodziny z warsztatami kulinarnymi i malarskimi. Dzieci mogą kreować własne smaki w kuchni pod okiem doświadczonych kucharzy, a także rozwijać swoje artystyczne talenty, malując i tworząc własne dzieła sztuki. To nie tylko zabawa, ale również edukacyjne doświadczenie, które rozwija kreatywność najmłodszych. Więcej informacji już wkrótce!


Sala Zabaw Patio Park w Pszczynie


Kawiarnia z Wyjątkowym SmakiemPodczas urodzinowego świętowania, rodzice i opiekunowie mogą zrelaksować się w kawiarni Patio Park. Kawiarnia oferuje przytulne miejsce do odpoczynku, gdzie można napić się pysznej kawy, delektować się wyśmienitymi deserami oraz chwilą spokoju, obserwując radosny gwar dziecięcej zabawy.

Lodowe Szaleństwo z Gelato NobilePatio Park to także miejsce, gdzie można skosztować prawdziwego włoskiego rarytasu - lodów rzemieślniczych Gelato Nobile. Wyjątkowe smaki i najwyższa jakość składników sprawią, że to doświadczenie smakowe pozostanie w pamięci każdego gościa. Lodowy przerywnik doskonale wpisuje się w klimat radosnej i słodkiej atmosfery urodzinowego przyjęcia.

Bal Karnawałowy w Stylu Disney13 lutego 2024 roku, Sala Zabaw Patio Park zamieni się w krainę baśni i magii, inspirującą się największymi dziełami Disneya. Bal karnawałowy dla dzieci to okazja do przebrania się za ulubionych bohaterów z bajek, uczestniczenia w zabawach tematycznych i konkursach, a także tańczenia do muzyki z ulubionych filmów animowanych. Zespół animatorów zadba o odpowiednią oprawę, tworząc atmosferę, w której każde dziecko poczuje się jak prawdziwy bohater swojej ulubionej historii.

Sala Zabaw Patio Park w Pszczynie


Sala Zabaw Patio Park w Pszczynie to nie tylko miejsce rozrywki dla dzieci, ale także przestrzeń do organizacji niezapomnianych chwil podczas urodzin i wyjątkowych wydarzeń tematycznych. To idealne miejsce, aby stworzyć wspomnienia, które pozostaną w sercach dzieci na zawsze.

Ferie zimoweZapraszamy również do nas na zimowe ferie - mamy ostatnie wolne miejsca na II turnus.

Sala Zabaw Patio Park w Pszczynie


Zapraszamy do kontaktu