Gorące tematy

  • 5 maja 2024
  • 8 maja 2024

Zamyka się słynna cieszyńska restauracja "U Trzech Braci"

Mieszcząca się przy ul. Fredry 11 w Cieszynie restauracja włoska "U Trzech Braci" zamyka się. Taką informację przekazali w mediach społecznościowych właściciele lokalu w niedzielę 5 maja.

Restauracja  "U Trzech Braci" zamyka się
Restauracja "U Trzech Braci" zamyka się · fot. U Trzech Braci / Facebook


Szanowni Goście,

Z głębokim smutkiem informujemy, że dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem otwarcia restauracji "U Trzech Braci". Po długim namyśle i licznych rozważaniach, podjęliśmy trudną decyzję o zamknięciu naszej restauracji na stałe.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym wiernym klientom za wsparcie i zaufanie, które nam okazaliście przez lata. Wasza obecność sprawiła, że każdy dzień spędzony w naszym lokalu był wyjątkowy i niezapomniany.

Nasz personel chciałby również wyrazić swoją wdzięczność za okazane wsparcie i zaangażowanie. To dzięki ich ciężkiej pracy i oddaniu mogliśmy oferować Państwu wyjątkowe doświadczenia kulinarne.
Chociaż zamykamy nasze drzwi, wspomnienia i doznania smakowe pozostaną z nami na zawsze. Mamy nadzieję, że nasza restauracja pozostanie w Waszej pamięci jako miejsce, gdzie mogliście delektować się wyśmienitą kuchnią i cieszyć się miłą atmosferą.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim naszym Gościom za lata wspólnych doznań kulinarnych i przyjemnych chwil spędzonych w naszym towarzystwie.

Z poważaniem,
Zespół restauracji "U Trzech Braci"


Loading...


Przypomnijmy: o restauracji zrobiło się głośno nie tylko w regionie, ale też w całym kraju, po tym, jak została otwarta w styczniu 2021 roku, mimo obowiązujących zakazów epidemicznych. Trwała wtedy pandemia koronawirusa.

ar / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.