Gorące tematy

  • 9 lipca 2024
  • 12 lipca 2024

[FOTO] Są postępy na ul. Katowickiej w Pogwizdowie. Pojawiły się pierwsze warstwy asfaltu

Na ulicy Katowickiej i części ulicy Cieszyńskiej w Pogwizdowie pojawiły się pierwsze warstwy masy asfaltowej. Dzięki temu znacznie poprawił się komfort przejazdu użytkowników.

Są postępy na ul. Katowickiej w Pogwizdowie. Pojawiły się pierwsze warstwy asfaltu · fot. Powiat cieszyński


- Wykonana część chodników przy ulicy Katowickiej, znacznie poprawia bezpieczeństwo pieszych. Warto podkreślić, ze zabudowanie pierwszej warstwy asfaltowej na części ul. Cieszyńskiej, również ułatwi kierowcom przejazd w ruchu wahadłowym - zauważa powiat cieszyński na swojej stronie internetowej.

Powiat zaznacza, że "pracownicy firmy InterSerwis pracują intensywnie, aby jak najszybciej zakończyć wszystkie etapy". Zgodnie z harmonogramem, zakończenie prac przewidywane jest na listopad 2024 roku.

- Wiemy, że prowadzone prace drogowe powodują pewne niedogodności, ale zapewniamy, że robimy wszystko, aby minimalizować ich wpływ na Wasze codzienne życie. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zrozumienie - dodał powiat cieszyński.

mp / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.