Najpopularniejsze

  • 1 maja 2024

[FOTO] Wypadek motocyklisty w Brennej! Ranny trafił do szpitala

W środę, 1 maja około godziny 12.40 na ulicy Góreckiej w Brennej doszło do zdarzenia z udziałem motocyklisty. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Ranny został zabrany do szpitala.

Zdarzenie drogowe z udziałem motocyklisty na ul. Góreckiej w Brennej - 1.05.2024 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło na ulicy Góreckiej w Brennej. Kierujący jednośladem, 39-latek poruszał się główną drogę w stronę Skoczowa. Z bocznej, podporządkowanej drogi wyjechał 24-letni mężczyzna kierujący Suzuki. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kraksy.

Kierowca jednośladu został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Prowadzący osobówkę był trzeźwy. Obecni na miejscu funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego cieszyńskiej komendy dokonali pomiarów i sporządzili niezbędną dokumentację pod kątem wypadku drogowego.

Na czas działania wszystkich służb ratunkowych występowały utrudnienia w ruchu. W związku z dużym natężeniem ruchu tworzyły się korki.

Piękna pogoda i doskonale warunki na drodze mogą uśpić czujność każdego kierowcy, dlatego przypominamy, że jeden błąd na drodze może kosztować bardzo wiele, z utratą życia włącznie. Apelujemy o pełną koncentrację na drodze!

podkom. Krzysztof PawlikOficer Prasowy KPP Cieszyn

pj / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.