Najpopularniejsze

  • 12 czerwca 2024
  • 19 czerwca 2024

Trwa Święto Trzech Braci. Duże utrudnienia w ruchu w centrum Cieszyna

Za nami:

Organizator "Święta Trzech Braci" - C.O.K. "Dom Narodowy" informuje o utrudnieniach w ruchu w centrum Cieszyna, które wystąpią od czwartku 13 czerwca do poniedziałku 17 czerwca.

Święto Trzech Braci
Święto Trzech Braci - zdj. archiwalne · fot. www.s3b.city


  • Od godzinie 0.00 w nocy z 12 na 13 czerwca (środa/czwartek) nastąpi zamknięcie ruchu samochodowego na Starym Targu. Obowiązywał będzie całkowity zakaz parkowania oraz ruchu samochodów aż do zakończenia ŚTB i uprzątnięcia terenu w dniu 17 czerwca (poniedziałek).


  • W związku z organizacją imprezy masowej w dniach 14 i 15 czerwca (piątek i sobota) w godzinach od 15.00 do 23.59 wyłączone z ruchu będą: ul. Matejki, Rynek oraz fragment ulicy Menniczej (od Rynku do ul. Olszaka). Ruch pojazdów zostanie ograniczony tylko do mieszkańców i zaopatrzenia. Prosimy także nie parkować pojazdów wzdłuż ul. Matejki.


Więcej o tegorocznym Święcie Trzech Braci portal cieszyn.news pisał w artykule "Lemon i Another Pink Floyd gwiazdami Święta Trzech Braci! Program imprezy".


  • Objazd do ul. Menniczej będzie prowadzony ulicami: Kochanowskiego - Limanowskiego - Ratuszowa - plac Dominikański - Olszaka. Ponadto 14 czerwca (piątek) w godzinach 16.30-17.00 na czas przemarszu korowodu zostanie całkowicie zamknięta ul. Mennicza, ul. Głęboka i fragment ulicy Zamkowej do Mostu Przyjaźni.


  • Ponadto od 14 do 16 czerwca w godzinach 10.00 - 22.00 będzie udostępniony parking na terenie Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie przy ul. Liburnia 4.
Kierowców Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie przeprasza za utrudnienia i prosi o dostosowanie się do znaków oraz poleceń służb porządkowych.

mp / cieszyn.news

źródło: MZD Cieszyn

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.