Wiadomości

  • 25 września 2023

Pijackie wybryki w Wiśle! Kierujący wpadł do potoku

Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek, 25 września. Służby zostały zaalarmowane w rejon ul. Kasztanowej w Wiśle, gdzie samochód miał zjechać ze skarpy do potoku. Jak się okazało, rozbity pojazd to nie jedyny problem kierującego. Policyjny alkomat wykazał ponad 3,5 promila!

dachowanie wisła kasztanowa
Dachowanie samochodu osobowego w Wiśle - 25.09.2023 · fot. OSP Wisła Centrum


Zdarzenie w rejonie ul. Kasztanowej w Wiśle miało miejsce około godziny 14.00. Służby, które dotarły na miejsce ujawniły samochód osobowy marki Mercedes który zjechał ze skarpy do potoku. Funkcjonariusze policji dokonali badania trzeźwości kierującego. 59-letni mężczyzna wydmuchał prawie 3,5 promila!

Mieszkaniec Wisły nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Został zatrzymany, po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości oraz bez wymaganych uprawnień.

podkom. Krzysztof PawlikOficer Prasowy KPP Cieszyn


Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości sąd może orzec karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

pj / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.