Wiadomości
- 30 lipca 2025
Ukrainiec łamał polskie prawo. Został wydalony z Polski, ma zakaz powrotu do państw strefy Schengen
Funkcjonariusze Placówki SG w Bielsku-Białej zatrzymali obywatela Ukrainy, który nie szanował polskiego prawa. Mężczyzna otrzymał decyzję deportacyjną.

Informację o zatrzymaniu obywatela Ukrainy przekazał zespół prasowy Komendanta ŚlOSG. Mężczyzna został zatrzymany po informacji uzyskanej z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.
- W wyniku dokonanych sprawdzeń ustalono, że Ukrainiec wielokrotnie był zatrzymywany przez policję za przestępstwa narkotykowe oraz kradzieże. Komendant Placówki SG w Bielsku-Białej zdecydował o jego wydaleniu, zakazując mu powrotu do państw strefy Schengen na 7 lat - dodał zespół prasowy Komendanta ŚlOSG.
44-latek został doprowadzony do granicy i przekazany władzom Ukrainy.
ZOBACZ TAKŻE
[WIDEO] Akcja straży granicznej w powiecie cieszyńskim. Zatrzymano pięciu Uzbeków
Gorący tematO krok od tragedii w centrum Cieszyna. Mężczyzna spadł z wysokości
[FOTO] Wypadek przy pracy w Goleszowie. Interweniował śmigłowiec LPR
Kontrola drogowa zakończona poważnymi zarzutami. 10 miesięcy więzienia za złamanie zakazów
[FOTO] Trwa Ultramaraton Charytatywny dla Michalinki. Jego uczestnicy odwiedzili Cieszyn
Komenda Powiatowa PSP w Cieszynie przyjęła nową funkcjonariuszkę
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







