Wiadomości
- 31 sierpnia 2025
[FOTO] Pożegnanie i podziękowania. Pani Bożena Kania-Sitek przeszła na emeryturę
W czwartek 28 sierpnia starosta cieszyński Janina Żagan wraz z Jerzym Pilchem - członkiem Zarządu Powiatu, Aleksym Swobodą - skarbnikiem powiatu oraz Michałem Rajwą - naczelnikiem Wydziału Edukacji, pożegnali Bożenę Kanię-Sitek, która zakończyła pełnienie funkcji dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie.
Podczas uroczystego spotkania pani Bożenie wręczono list gratulacyjny, kwiaty oraz upominek w podziękowaniu za dotychczasową pracę, zaangażowanie i wkład w rozwój szkoły oraz wspieranie młodzieży w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.
- Pani Bożena pozostaje w ZSEG, obejmując nową funkcję - życzymy Jej powodzenia, satysfakcji zawodowej i dalszego rozwoju, a także wielu sukcesów w pracy na rzecz edukacji młodych pokoleń. Dziękujemy za lata współpracy, serce włożone w edukację i inspirowanie młodzieży do rozwoju! - przekazał powiat cieszyński.
ZOBACZ TAKŻE
To jedna z najważniejszych inwestycji powiatowych. Ruszyła przebudowa ul. Olimpijskiej w Wiśle
Starostwo przedstawiło Raport o stanie Powiatu Cieszyńskiego za rok 2025
Remont ul. Głównej w Kozakowicach. Prace obejmą 900-metrowy odcinek drogi
Ponad 3,7 mln zł dotacji dla Powiatu Cieszyńskiego. Zostaną przeznaczone na modernizację pracowni w szkołach
Ruszył maturalny maraton. Do egzaminu przystępuje 1168 absolwentów szkół powiatowych
W Ustroniu powstanie powiatowy magazyn kryzysowy. Jest 5,3 mln zł dofinansowania
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










