Wiadomości
- 16 września 2025
[FOTO] Nowe kadencje dyrektorów szkół średnich. Za nami powitanie
W Starostwie Powiatowym w Cieszynie odbyło się spotkanie z dyrektorami szkół i placówek oświatowych. W trakcie wydarzenia powitane na nową kadencję 2025-2030 zostały cztery osoby.
Powitane na kadencję 2025-2030 zostały następujące osoby:
- Agnieszka Kozieł - dyrektor Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie,
- Wiesława Mrozińska-Dzięgiel - dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie,
- Tatiana Urbańska-Gruca - dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie,
- Kornelia Zubek - dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. W. Reymonta w Wiśle.
- W czasie spotkania omówione zostały również ważne kwestie związane z rozpoczynającym się rokiem szkolnym - przekazał powiat cieszyński.
ZOBACZ TAKŻE
To jedna z najważniejszych inwestycji powiatowych. Ruszyła przebudowa ul. Olimpijskiej w Wiśle
Starostwo przedstawiło Raport o stanie Powiatu Cieszyńskiego za rok 2025
Remont ul. Głównej w Kozakowicach. Prace obejmą 900-metrowy odcinek drogi
Ponad 3,7 mln zł dotacji dla Powiatu Cieszyńskiego. Zostaną przeznaczone na modernizację pracowni w szkołach
Ruszył maturalny maraton. Do egzaminu przystępuje 1168 absolwentów szkół powiatowych
W Ustroniu powstanie powiatowy magazyn kryzysowy. Jest 5,3 mln zł dofinansowania
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










