Wiadomości
- 19 września 2025
Modernizacja Orlika zakończona. Nowa nawierzchnia boiska przy SP6
Zakończyła się modernizacja boiska wielofunkcyjnego "Moje Boisko - Orlik 2012", zlokalizowanego przy Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Przedszkolnymi w Cieszynie. Odnowiona została stara nawierzchnia o powierzchni 623 m2.

W ramach inwestycji zdemontowano i zutylizowano starą nawierzchnię, powstała nowoczesna, natryskowa nawierzchnia w kolorze ceglastym, a także odmalowano linie do gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę ręczną.
- To wszystko sprawia, że uczniowie, mieszkańcy i sportowcy zyskali jeszcze lepsze warunki do treningów, zabawy i rekreacji! - przekazało Miasto Cieszyn.

Inwestycja została zrealizowana w ramach programu modernizacji kompleksów sportowych "Moje Boisko - ORLIK 2012" - Edycja 2024, a dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej wyniosło 86 159 zł. Całkowity koszt inwestycji to 216 454,99 zł.
ZOBACZ TAKŻE
[FOTO] "Równe szanse w cieszyńskich szkołach!". UM przedstawił efekty prac w SP nr 4
To jedna z najważniejszych inwestycji powiatowych. Ruszyła przebudowa ul. Olimpijskiej w Wiśle
Gorący tematWielka wycinka na początek. Miasto informuje o rozpoczęciu prac na terenie byłej fabryki "LAS"
W Chybiu udostępniony do ruchu zostanie nowy wiadukt. Będzie tymczasowa organizacja ruchu
Gorący tematWażna inwestycja Wód Polskich w Cieszynie. Będzie naprawa muru oporowego
Więcej środków na wsparcie zabytków? Radny wnioskuje o podwojenie środków
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









