Wiadomości

  • 28 października 2023
  • 30 października 2023

Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy

Jak co roku, na Święto Zmarłych w rejonie największych nekropolii zostaje wprowadzona zmieniona organizacja ruchu. Warto zapoznać się z obowiązującymi zmianami.

Brama cmentarza komunalnego w Cieszynie
Brama cmentarza komunalnego w Cieszynie · fot. cieszyn.pl


CieszynZmiana organizacji ruchu w dniach 27.10 - 02.11.2023r. w rejonie Cmentarza Komunalnego przy ul. Katowickiej w Cieszynie. Od dnia 27.10 (od godzin dopołudniowych) do dnia 02.11.2023r. zostanie wyłączony jeden pas ruchu, wzdłuż ogrodzenia cmentarza komunalnego przy ul. Katowickiej. Pas ten zostanie przeznaczony na tymczasowy parking dla osób odwiedzających groby swoich najbliższych.
Istnieje możliwość parkowania na płycie targowiska przemysłowego przy ul. Katowickiej.

ChybieW dniach 30.10 - 02.11.2023r. wprowadza się ruch jednokierunkowy na ulicy Sportowej - od skrzyżowania z ulicą Lipową w kierunku ulicy Wyzwolenia. Dojazd do cmentarza będzie możliwy od ulicy Bielskiej przez ulicę Lipową. Opuszczenie rejonu cmentarza będzie możliwe poprzez ulicę Sportową w kierunku ulicy Wyzwolenia.

StrumieńW okresie od 28.10 do 02.11.2023r. ulegnie zmianie organizacja ruchu przy ul. 1 Maja w Strumieniu w rejonie cmentarza. Ulica 1 Maja na odcinku od skrzyżowania z ulicą Powstańców Śląskich do skrzyżowania z ulicą Młyńską będzie jednokierunkowa, co umożliwi parkowanie samochodów na drugim pasie jezdni. Dodatkowo przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Strumieniu zostanie udostępniony parking dla odwiedzających. Dojazd do rynku nie będzie utrudniony, natomiast ruch w kierunku „Wiślanki” wyznaczony będzie objazdem ulicami: Pawłowicką, Anny Bernd i Powstańców Śląskich.

pj / cieszyn.news

źródło: MZD Cieszyn, Urząd Gminy Chybie, Urząd Gminy Strumień

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.