Wiadomości

  • 27 maja 2026

Zderzenie osobówki z hulajnogą elektryczną. Do szpitala trafił 15-latek

We wtorek 26 maja po godzinie 17:00 służby ratunkowe interweniowały na ulicy Miodowej w Kończycach Małych. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z hulajnogą elektryczną.

policja, radiowóz
Zderzenie osobówki z hulajnogą elektryczną. Do szpitala trafił 15-latek · fot. KPP Cieszyn


Jak przekazał naszemu portalowi podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy KPP w Cieszynie, kierująca Oplem 19-latka na lewoskrętnym łuku drogi zderzyła się z 15-latkiem, który poruszał się jezdnią na hulajnodze elektrycznej.

15-latek z niegroźnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Policja prowadzi dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

mp / cieszyn.news

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.