Wiadomości

  • 30 listopada 2023

Istebna: spotkanie w sprawie bezpieczeństwa

Wójt Gminy Istebna zaprasza do wzięcia udziału w organizowanym wydarzeniu pn. "Spotkanie na temat bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej", które odbędzie się w najbliższy piątek, 1 grudnia.

spotkanie bezpieczeństwa
Spotkanie mieszkańców na temat bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej w Istebnej - 1.12.2023 · fot. Urząd Gminy Istebna


Spotkanie odbędzie się w dwóch miejscach jednocześnie - w OSP Istebna Centrum oraz OSP Istebna Zaolzie. Początek w piątek, 1 grudnia o godzinie 14:00.

Omawiane mają być zagadnienia z tematu pierwszej pomocy oraz zachowania w sytuacjach zagrożenia życia. Prelekcje na temat bezpieczeństwa w górach i na stoku poprowadzi Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Na uczestników wydarzenia czekają upominki - między innymi kaski narciarskie, latarki, odblaski, latarki czołówki. Przewidziany jest również poczęstunek.

Zadanie realizowane jest ze środków budżetu gminy Istebna w ramach funduszu sołeckiego sołectwa Istebna.

pj / cieszyn.news

źródło: Urząd Gminy Istebna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.