Wiadomości

  • 2 grudnia 2023

[FOTO] Mundurowi z regionu grali w siatkówkę. Najlepsi okazali się cieszyńscy strażnicy więzienni

Na terenie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej rozegrany został dwunasty siatkarski Turniej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

XII Truniej Służb Mundurowych w Piłkę Siatkową o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej · fot. asp. sztab. Mateusz Pietrzyk, KM PSP Bielsko-Biała


W rozgrywkach zorganizowanych w poniedziałek, 29 listopada wzięło udział dziewięć drużyn. Najlepsi okazali się pracownicy Zakładu Karnego w Cieszynie, drugie miejsce zajęli reprezentacji Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, a na najniższym stopniu podium stanęła drużyna Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Dalsze lokaty zajęły: Straż Miejska w Bielsku-Białej, GOPR Grupa Beskidzka, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie, 18. Bielski Batalion Powietrznodesantowy, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Bielsku-Białej i Bielskie Pogotowie Ratunkowe.

Puchar zwycięzcom wręczył komendant miejski PSP w Bielsku-Białej, bryg. Roman Marekwica.

kr / cieszyn.news

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.