Wiadomości

  • 23 stycznia 2024

Jak aktywny wypoczynek, to na Pasiekach w Wiśle!

Artykuł sponsorowany:

Zima w Wiśle trwa w najlepsze, a warunki na stokach są wyśmienite. Fanów i fanki zimowego aktywnego wypoczynku zapraszamy na Wyciągi Narciarskie Pasieki - poszusować można na trasach dla początkujących i średniozaawansownaych, a także skorzystać z wielu innych atrakcji!

Wyciągi Narciarskie Pasieki Wisła - idealne miejsce na aktywny wypoczynek


Narty, ale nie tylkoWyciągi na Pasiekach w Wiśle od równo trzydziestu lat prowadzą państwo Barbara i Jan Kędziorowie. Jak zwykli mawiać, w zimie "pasą się" na stokach narciarze, a w lecie - owce. Owszem, w znajdującym się tuż obok gospodarstwie można odwiedzić te urocze zwierzęta, nakarmić je i pogłaskać.

Chociaż nazwą "Pasieki" nazywa się ten zakątek Wisły od pokoleń, to państwo Kędziorowie podtrzymują tradycję i mają swoje ule. Produkują miód, którego chociaż nie jest wiele, to ma on swoje liczne grono fanów. Będzie go można skosztować na imprezie jubileuszowej, która została zaplanowana już na 30 stycznia!

Wyciągi Narciarskie Pasieki Wisła - idealne miejsce na aktywny wypoczynek


A co dla narciarzy i snowboardzistów?Dla miłośników i miłośniczek sportów zimowych czekają trzy wyciągi. Najdłuższy, 600-metrowy, przeznaczony jest dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Drugi z kolei, 170-metrowy, jest idealny do rozpoczęcia nauki jazdy na dwóch bądź jednej desce.

Trzeci wyciąg natomiast działa przy torze snowtubingowym - sprawia on wiele frajdy dzieciom i młodzieży, a pontony na których pokonuje się trasę potrafią się naprawdę mocno rozpędzić!

Wyciągi Narciarskie Pasieki Wisła - idealne miejsce na aktywny wypoczynek


Przy dolnej stacji znajduje się też specjalna zimowa karuzela dla najmłodszych odwiedzających.

Warto dodać, że Wyciągi Narciarskie Pasieki Wisła należą do Wispassu. Oznacza to, że poszusować można tu także przy użyciu skipassa, który obejmuje 12 ośrodków przede wszystkim w Wiśle, ale też Istebnej czy Ustroniu.

Zapraszamy nawet tych (jeszcze) niejeżdżących!Przy wyciągach działa też szkółka narciarska. Instruktorzy zarówno nauczą podstaw jazdy na nartach czy desce, jak i pomogą rozwinąć swoje umiejętności. Uczą chętnych w każdym wieku!

Nie jest Wam potrzebny nawet sprzęt - skorzystać możecie z wypożyczalni, w której każdy fan sportów zimowych znajdzie coś dla siebie.

Wyciągi Narciarskie Pasieki Wisła - idealne miejsce na aktywny wypoczynek


30 stycznia 30. urodziny Wyciągów Narciarskich Pasieki Wisła!Wiele atrakcji czeka na gości imprezy jubileuszowej z okazji 30-lecia ośrodka. Już we wtorek, 30 stycznia będzie się można przejechać bezpłatnie kuligiem, usiąść przy ognisku, a na górnej stacji wyciągu odebrać niespodziankę! Będzie rodzinnie, smacznie i wesoło.

Co więcej, między 8:00 a 20:00 obowiązywać będzie rabat 20-procentowy na wszystkie karnety!

Szczegółowe informacje o wyciągach oraz imprezie jubileuszowej znajdziecie na stronie internetowej pasieki.wisla.pl, na Facebooku - facebook.com/PasiekiWisla oraz w wydarzeniu.