Wiadomości

  • 7 września 2023
  • 8 września 2023

Po nawałnicy nie ma już śladu. Wisła znowu otwarta na turystów

Przez blisko dwa tygodnie władze Wisły zmagały się ze skutkami ogromnej nawałnicy, która przeszła nad miastem 26 sierpnia. Na szczęście udało się już usunąć większość zniszczeń i miasto gotowe jest na odwiedziny turystów.

Tomasz Bujok, burmistrz Wisły, zaprasza turystów do odwiedzin miasta. Służby uporały się ze skutkami nawałnicy
Tomasz Bujok, burmistrz Wisły, zaprasza turystów do odwiedzin miasta. Służby uporały się ze skutkami nawałnicy z 26 sierpnia · fot. Facebookowy profil "Tomasz Bujok - Burmistrz Miasta Wisła"


O skutkach nagłego załamania pogody w Wiśle sprzed prawie dwóch tygodni szerzej pisaliśmy tutaj. Wspomnieć można o zamkniętym basenie miejskim, z którego już w tym roku nie będzie można skorzystać, odwołaniu dożynek, osunięciu się skarpy na tory kolejowe czy zalanej galerii trofeów Adama Małysza.

- Z wielką radością i satysfakcją informuję, że już jesteśmy gotowi. Od najbliższego weekendu ruszamy z kolejnymi wydarzeniami sportowymi czy kulturalnymi - mówi Tomasz Bujok na krótkim filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych. - Infrastruktura jest do Państwa dyspozycji, więc chcę zaprosić Państwa do Wisły, do spędzania tutaj czasu. Mam nadzieję, że skorzystacie z tego zaproszenia - wrześniowa pogoda zapowiada się wyśmienicie. Do zobaczenia w Wiśle - dodaje burmistrz "Perły Beskidów".

Loading...

kr / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.