Wiadomości

  • 15 kwietnia 2024

Trochę sprośnie, zadziornie, pikantnie, ale bez cienia wulgarności. "Mistress" zespołu brokat

Już dziś kolejna brokatowa premiera! "Mistress" to najnowszy singiel alternatywnego projektu brokat.To piosenka mocno zaczepna. To opowieść o romansie zakazanym albo o gorącej miłości - to słuchacz wybiera sens, który najbardziej mu leży. Muzycznie brokat ponownie sięga po zabarwienie hip-hopowe, delikatnie trapowe, co w połączeniu z miękkim wokalem daje mieszankę niesamowicie uwodzicielską. Ponadto utwór otwiera motyw kojarzący się z serialem "Stranger things", co od razu włącza słuchaczowi vibe lat 80!

Za warstwę muzyczną odpowiedzialna jest Sabina Broda z Cieszyna, którą w działaniach produkcyjnych wsparł Dawid Broszczakowski. Tekst napisała Sabina Broda. Wokalistkę znacie z duetu sskjegg, który tworzy z Korneliuszem Flisiakiem z Pszczyny.

Zdjęciami do teledysku oraz postprodukcją zaopiekował się Patryk Radwański z MAMYTOSTUDIO. Obrazek ma w sobie coś z abstrakcji i to nadaje mu naprawdę wyjątkowego charakteru!

ar / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.