Wiadomości

  • 16 maja 2024
  • 18 maja 2024

Lemon i Another Pink Floyd gwiazdami Święta Trzech Braci! Znamy program imprezy

Występy zespołów Lemon i Another Pink Floyd, próba pobicia rekordu Polski na największy wafel czekoladowy, kiermasz, strefa gastro i wiele innych atrakcji - poznaliśmy program Święta Trzech Braci!

Another Pink Floyd jedną z gwiazd tegorocznego Święta Trzech Braci!
Another Pink Floyd jedną z gwiazd tegorocznego Święta Trzech Braci! · fot. anotherpinkfloyd.com


Impreza odbędzie się w Cieszynie i Czeskim Cieszynie od 14 do 16 czerwca. Jej rozpoczęcie zaplanowano tradycyjnie na Moście Przyjaźni, gdzie spotkają się mieszkańcy obu części miasta i obejrzą inscenizację legendy o założeniu nadolziańskiego grodu.

Koncerty głównych gwiazd Święta Trzech Braci 2024 odbędą się na dużej plenerowej scenie na cieszyńskim rynku, który wypiękniał po renowacji, żeby cieszyć oko mieszkańców, ale i służyć, jako miejsce wyjątkowych, miejskich wydarzeń! Ponadto druga scena plenerowa stanie na Starym Targu, gdzie czekają nas występy lokalnych artystów i grup, a także strefa gastronomiczna i kiermasz handlowy.

Nowością będzie wielki namiot klubowy, który stanie na cieszyńskim Wzgórzu Zamkowym! To tam będziemy się bawić w piątkową i sobotnią noc podczas wydarzeń afterparty po zakończeniu programu głównego na rynku!

Na scenie główne w piątek (14 czerwca) zagra Another Pink Floyd - najlepszy polski tribute band słynnej formacji, którego wokalistą jest cieszyński muzyk Norman Power. Kolejnego dnia gwiazdą będzie Lemon, czyli polsko-łemkowsko-ukraiński zespół założony w 2011 roku z inicjatywy wokalisty Igora Herbuta.

Koncerty odbywać się będą także na rynku w Czeskim Cieszynie - tam zobaczyć będzie można m.in. zespoły Kamelot czy Helenine Oci.

Warto też odwiedzić Strefę Prince Polo, która mieścić się będzie także na rynku w Cieszynie. Tam w sobotę bity będzie rekord Polski na największy wafel czekoladowy, a to z okazji 100-lecia fabryki Olza w naszym mieście.

Pełny program znaleźć można na stronie s3b.city lub Facebooku:

Loading...

kr / cieszyn.news

źródło: UM Cieszyn

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.