Wiadomości

  • 16 maja 2024

Producent hal i magazynów - Interhal.

Materiał partnera:

Przestrzeń do magazynowania oraz wykorzystania w przemyśle staje się coraz trudniej dostępna. Stąd też stawiane błyskawicznie hale cieszą się ogromnym powodzeniem. Firma Interhal specjalizuje się w projektowaniu oraz realizacji wielofunkcyjnych hal magazynowych, w tym hal przeznaczonych do składowania specjalistycznych materiałów.

hala na sól


Interhal funkcjonuje na rynku od wielu lat - dzięki temu proponowane przez ekspertów rozwiązania są dopracowane w każdym detalu. Wszystkie obiekty realizowane są z uwzględnieniem norm europejskich. Hale opatrzone są certyfikatami potwierdzającymi jakość oraz bezpieczeństwo, natomiast dodatkowo producent daje 10 - letnią gwarancję. To doskonale odzwierciedla wysoką jakość usług świadczonych przez Interhal.

Solidna konstrukcjaHale projektowane przez Interhal wykonywane są z trwałych komponentów, wśród których przeważa wysokojakościowa stal. Nie posiadają fundamentów (co przyspiesza proces powstawania), ale opierają się na równie stabilnych gruntowych kotwach. Hale Interhal są łatwe do rozbudowy dzięki ich modułowej konstrukcji. Bez problemu przebiega także demontaż oraz ewentualna zmiana położenia obiektu. Kluczem do sukcesu firmy Interhal jest dostarczanie najlepszej klasy usług, ale też możliwość dostosowania obiektów do potrzeb konkretnego inwestora. Przykładowo - przechowywanie wewnątrz sypkich towarów może być ułatwione poprzez dodatkowe zabezpieczenia i ścianki oporowe.

Indywidualny charakterW Interhal eksperci zwracają uwagę nie tylko na kwestie funkcjonalne, ale i estetyczne. Dlatego obiekty mogą być uzupełnione o nadruki z zewnątrz, aby zapewnić im dodatkową personalizację. Hale Interhal mogą być wykorzystywane do wielu celów. Można je doposażyć także w dodatkowe systemy tak, aby zapewnić przechowywanie towarów zgodnie z wymaganiami. Firma Interhal specjalizuje się także w realizacji magazynów do przechowywania soli drogowej.

Hale znajdują zastosowanie nie tylko jako przestrzeń do przechowywania towarów, ale także jako obiekty wystawowe, produkcyjne czy rekreacyjne (wydarzenia sportowe, kulturalne). Odpowiednio zadaszone konstrukcje Interhal sprawdzają się także jako obiekty infrastruktury kolejowej.

Bezpieczeństwo gwarantowane certyfikatamiWszystkie realizacje Interhal są tak przemyślane, by zapewniały maksymalną ochronę - wyróżniają się odpornością na warunki atmosferyczne oraz szczelnością. W zależności od potrzeb inwestora magazyny mogą mieć dowolną pojemność, do wyboru są również wysokości ścian bocznych czy dodatkowe wyposażenie wnętrza.
Podjęcie współpracy z Interhal to najlepsza decyzja, niezależnie od tego, czy firma ma już ugruntowaną pozycję na rynku czy też dopiero zaczyna działalność. Miejsce do produkcji oraz przechowywania towarów o przestronnym, a zarazem łatwym do modyfikacji charakterze to niezastąpiony element zaplecza firmy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.interhal.pl