Wiadomości

  • 7 czerwca 2024
  • 4 lipca 2024

Ruszyła bezpłatna linia śródmiejska. Bez biletu pojedziemy nią do końca roku

W poniedziałek 1 lipca została uruchomiona bezpłatna linia śródmiejska - nr 1. Dzięki niej dojazd do Rynku czy też teatru będzie łatwiejszy. Cieszyński ZGK podał schemat linii oraz jej planowany rozkład jazdy.

Na Rynek dojedziemy bezpłatnym autobusem. Nową linię obsłużą autobusy elektryczne · fot. Facebook / Gabriela Staszkiewicz


- Przystanki już stoją, a dzisiaj Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. i Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie sprawdzili gotowość autobusem elektrycznym - jednym z dwóch, które będą na tej linii jeździć.
Dzięki tej linii dojazd do samego Rynku czy teatru będzie łatwiejszy!
- napisała na początku czerwca w mediach społecznościowych Gabriela Staszkiewicz, burmistrz Cieszyna.

Wszyscy pasażerowie uprawnieni są do bezpłatnych przejazdów na śródmiejskiej linii komunikacyjnej nr 1 cieszyńskiej komunikacji miejskiej w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2024 roku - tak wynika z zarządzenia burmistrza Miasta Cieszyna z 18 czerwca w sprawie wprowadzenia okresowo dodatkowych promocyjnych zasad przejazdu cieszyńską komunikacją miejską.

Rusza bezpłatna linia śródmiejska. Bez biletu pojedziemy nią do końca roku
fot. UM Cieszyn


Schemat nowej linii numer 1 oraz planowany rozkład opublikował Zakład Gospodarki Komunalnej. Można go znaleźć poniżej, a także - w formacie pdf - TUTAJ.

Na Rynek dojedziemy bezpłatnym autobusem. Podano schemat linii i jej rozkład jazdy
fot. ZGK Cieszyn


Na Rynek dojedziemy bezpłatnym autobusem. Podano schemat linii i jej rozkład jazdy
fot. ZGK Cieszyn

mp / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.