Wiadomości
- 20 stycznia 2025
- 22 stycznia 2025
W Cieszynie powstało biuro poselskie posła Bronisława Foltyna
W sobotę 18 stycznia w Cieszynie odbyło się uroczyste otwarcie nowego biura poselskiego posła Konfederacji, Bronisława Foltyna. Biuro mieści się na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Głębokiej 20.

Jak wyjaśnia Michał Wenglorz, asystent społeczny posła Bronisława Foltyna, "celem nowego biura jest nie tylko ułatwienie kontaktu posła z mieszkańcami, ale również stworzenie przestrzeni do rozmów, gdzie obywatele będą mogli zgłaszać swoje problemy, potrzeby i oczekiwania wobec władz".
- Poseł Foltyn, otwierając biura w różnych miastach regionu, podkreśla znaczenie budowy bliższej relacji z obywatelami oraz potrzebę zrozumienia zróżnicowanych problemów lokalnych. Cieszyn jest kolejnym miastem, po Bielsku-Białej i Żywcu, w którym poseł Konfederacji otwiera swoje biuro - dodaje Wenglorz.

- Chcemy być blisko ludzi i wspólnie szukać rozwiązań dla lokalnych problemów. Wierzę, że to biuro stanie się miejscem aktywnej współpracy z mieszkańcami - podkreślił poseł Foltyn podczas otwarcia.
Biuro poselskie będzie czynne w środy od 15.00 do 18.00 oraz w soboty od 14.00 do 17.00.
ZOBACZ TAKŻE
DzisiajBurmistrz zaprasza do udziału w debacie nad Raportem o stanie Miasta Cieszyna w 2025 roku
Gorący tematEmocjonalna rezygnacja podczas obrad. "Nie mogę poświęcać swojego zdrowia"
Radne pytają o teren dawnej fabryki LAS. Jest odpowiedź władz miasta
Sąd uchylił decyzję prokuratury. Będzie śledztwo w sprawie ściągnięcia flag Ukrainy z budynku Ratusza
Młodzi Razem składają wnioski do samorządów. Chodzi o transkrypcję małżeństw osób tej samej płci
[FOTO] Sekretarz Stanu w KPRM z wizytą w Cieszynie. Uczestniczyła w otwarciu świetlicy "Pod Dachem"
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









