Wiadomości

  • 29 września 2023
  • 1 października 2023

Sztuka wraca do ścigania. Przedostatni weekend sezonu

Dwoma piątkowymi treningami rozpoczęła się przedostatnia runda włoskich mistrzostw Formuły 4 na torze w Mugello. Na sukces liczy Kacper Sztuka, który zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej serii.

Kacper Sztuka ścigać się będzie na włoskim torze Mugello
Kacper Sztuka ścigać się będzie na włoskim torze Mugello · fot. kacpersztuka-racing.com


Najistotniejsze ściganie zaplanowane jest na sobotę (30 września). O 10:20 i 10:45 rozpoczną się dwie rundy kwalifikacji do wyścigów: sobotniego (start o 17:50) i niedzielnych (o 9:55 i 16:50). Transmisje obejrzeć będzie można za pośrednictwem stacji Viaplay oraz bezpłatnie na kanale Youtube włoskiej serii.

- Mugello to jeden z moich ulubionych torów. Jazda po długich, szybkich łukach sprawia ogrom frajdy w bolidach jednomiejscowych, a ten obiekt charakteryzuje się wyłącznie takimi zakrętami. Dlatego nie mogę się już doczekać wyjazdu z garażu podczas treningów. To będzie również okazja do rewanżu za poprzednią wizytę, gdzie do zwycięstwa zabrakło niewiele. Wiem, że wspólnie z zespołem US Racing postaramy się perfekcyjnie przygotować samochód i wycisnąć z niego wszystko, co się da, bo konkurencja nie śpi - mówi zawodnik z Cieszyna.

kr / cieszyn.news

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.