Wiadomości

  • 6 października 2023
  • 9 października 2023

Z kanapy u Wojewódzkiego do Brennej. Influenserka w roli wieśniaczki

W popularnym programie telewizji TTV "Damy i Wieśniaczki" wystąpiła Caroline Derpinski - instagramowa influenserka (ma ponad 7 milionów obserwatorów), która na co dzień mieszka w Miami. Celebrytka przyjechała do Brennej, by spróbować życia 19-letniej mieszkanki miejscowości na Śląsku Cieszyńskim.

Caroline Derpinski w Brennej
Caroline Derpinski w Brennej · fot. facebook.com/TelewizjaTTV


Derpinski wystąpiła ostatnio w talk-show Kuby Wojewódzkiego, a teraz została gwiazdą programu TTV. Na potrzeby odcinka wynajęła apartament w Warszawie, bo jak przyznała, "cała jej działalność jest w USA". - Tak jak mówiłam, nie mam nic w Polsce i ani grosza nie zarabiam w Polsce, więc bez sensu jest mi inwestować tu i utrzymywać rzeczy, skoro cała moja działalność jest w USA (pisownia oryginalna) - napisała na Instagramie.

Celebrytka w programie poiła krowę i konia, kierowała samochodem z manualną skrzynią biegów (jak twierdziła, pierwszy raz w życiu) i pracowała w restauracji obierając ziemniaki.

Bohaterką "Dam i Wieśniaczek" była też 19-letnia Ania, która w Brennej mieszka z rodzicami i młodszą siostrą oraz pracuje w restauracji. Spędziła kilka dni w wynajętym przez Derpinski warszawskim apartamencie, w trakcie których uczyła się chodzić na szpilkach, ubierała eleganckie sukienki, zaliczyła też lekcję śpiewu i gry na gitarze.

Odcinek wyemitowany został w środę (4 października), ale TTV pokaże jego powtórki w piątek (6 października) o 23:00, w sobotę (7 października) o 13:40 i 21:00, niedzielę (8 października) o 18:40 oraz we wtorek (10 października) o 1:00 w nocy.

kr / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.