Wiadomości
- 9 maja 2025
Rowerzysta uderzył w Skodę. Okazało się, że jest pijany. Wydmuchał ponad 2 promile...
W czwartek 8 maja na Alei Jana Łyska w Cieszynie policjanci interweniowali wobec 49-letniego cieszynianina. Mężczyzna poruszał się rowerem będąc w stanie nietrzeźwości.

- Podczas manewru omijania mężczyzna uderzył w wymijaną Skodę Octavię, doprowadzając do kolizji. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem karnym - przekazał podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy KPP w Cieszynie.
Przypominamy, że spozyty alkohol - niezależnie od środka transportu - zwiększa ryzyko wystąpienia niebezpiecznych sytuacji na drodze. Odpowiedzialność i trzeźwość to podstawa bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.
podkom. Krzysztof PawlikOficer Prasowy KPP Cieszyn
ZOBACZ TAKŻE
Nieudana ucieczka na skuterze. Okazało się, że jego kierowca miał 1,3 promila i sądowy zakaz
Niebezpieczne zdarzenie w Koniakowie. Kierowca ciężarówki wydmuchał 2 promile
W jeden dzień zatrzymano czterech pijanych kierowców. Rekordzista wydmuchał 3 promile
To wciąż aktualny problem. Od początku marca zatrzymano 29 nietrzeźwych kierowców
Miał wyraźne problemy z utrzymaniem toru jazdy. Zatrzymał go policjant po służbie
Mieszkańcy wskazali problemy. Te miejsca w Cieszynie najczęściej trafiają na mapę zagrożeń
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









