Wiadomości
- 11 czerwca 2025
To dobra wiadomość dla mieszkańców. Światła przy ul. Akacjowej w końcu zaświeciły
Mieszkańcy ul. Akacjowej w Ustroniu w końcu doczekali się działającej sygnalizacji świetlnej. Informację w mediach społecznościowych przekazał burmistrz Ustronia Paweł Sztefek.

- Światła drogowe zostały zamontowane jeszcze w zeszłym roku, jednak nie działały do dziś. Za uruchomienie sygnalizacji odpowiadał Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach. Dziękuję Stowarzyszenie Bezpieczna Obwodnica Ustronia za podjęte wysiłki o tą sygnalizację i poprawę bezpieczeństwa. Wspólne wysiłki dały dobry rezultat - napisał w mediach społecznościowych burmistrz Paweł Sztefek.
Loading...
ZOBACZ TAKŻE
Koleje Śląskie wprowadziły wakacyjny rozkład jazdy. Szczegółowy wykaz zmian
Będzie przegląd cieszyńskich obiektów mostowych. Miasto szuka wykonawcy zadania
To jedna z najważniejszych inwestycji powiatowych. Ruszyła przebudowa ul. Olimpijskiej w Wiśle
W Chybiu udostępniony do ruchu zostanie nowy wiadukt. Będzie tymczasowa organizacja ruchu
Na DK-81 pojawił się odcinkowy pomiar prędkości
Spotkanie dotyczące DW944. Omówiono katastrofalną sytuację na odcinku drogi
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







