Wiadomości

  • 20 października 2023

Gdzie jest zaginiony Sebastian? Trwają poszukiwania mieszkańca Pogwizdowa

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują zaginionego Sebastiana Nicponia, który zaginął w październiku 2021 roku. Od tego momentu nie nawiązał z nikim kontaktu. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji — numer alarmowy 112.

Zaginiony Sebastian Nicpoń
Zaginiony Sebastian Nicpoń · fot. KPP Cieszyn


Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują zaginionego Sebastiana Nicponia, który zaginął 28 październiku 2021 roku. Mieszkaniec Pogwizdowa wyszedł wówczas z domu i udał się autobusem komunikacji miejskiej w kierunku Cieszyna. Od tego momentu nie nawiązał z nikim kontaktu.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową w Cieszynie.

Zaginiony Sebastian Nicpoń
Zaginiony Sebastian Nicpoń · fot. KPP Cieszyn


Rysopis:
  • wzrost około 175 cm, szczupłej budowy ciała,
  • włosy krótkie, ciemny blond, oczy szarozielone
  • znaki szczególne - tatuaż na prawej ręce, od wewnętrznej strony przedramienia napis „Braci się nie traci”


Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji — numer alarmowy 112!

mp / cieszyn.news

źródło: KPP Cieszyn

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.