Wiadomości

  • 21 października 2023

[FOTO] Świeć Przykładem! Darmowe odblaski dla każdego

Kontynuujemy walkę o Twoje bezpieczeństwo! Spotkaj się z nami w terenie! Organizatorzy - Burmistrz Strumienia, Gmina Strumień, policjanci i strażacy serdecznie zapraszają do spotkania w terenie. Z darmowymi odblaskami czekać tam będą na Was policjanci i strażacy z naszego terenu. Razem z nami walcz o bezpieczeństwo na drodze!

odblaski świeć przykładem
fot. KPP Cieszyn


Przyjdź, sprawdź, walcz z nami o bezpieczeństwo każdego poprzez promowanie dobrych praktyk i zachowań na drodze, bo każdy z nas jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo!

Przypominamy. Piesi i rowerzyści bez odblasków generują wiele niebezpiecznych sytuacji. Łatwo temu zaradzić, o czym przekonują policjanci wspierani przez sportowców i samorządowców. Wystarczy zadbać o umieszczenie elementów odblaskowych na własnej odzieży. W trosce o bezpieczeństwo każdego uczestnika ruchu drogowego wspólnie z Gminą Strumień i strażakami rozdajemy DARMOWE elementy odblaskowe! Akcja profilaktyczna odbędzie się 23 i 30 października - spotkamy się z Wami:

23 października:
- o godzinie 17.oo OSP Strumień
- o godzinie 17.3o w Zabłociu, parking przy kościele- ul. Bielska 45
- o godzinie 18.oo w Zbytkowie, w OSP

30 października:
- o godzinie 17.oo Drogomyślu przy tężni
- o godzinie 17.3o w OSP w Pruchnej
- o godzinie 18.oo w Bąkowie, w OSP

Godziny spotkania mogą ulec nieznacznej modyfikacji, ale na pewno się zobaczymy. Z odblaskami BĘDZIEMY WIDOCZNI!

pj / cieszyn.news

źródło: KPP Cieszyn

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.