Wiadomości

  • 23 października 2023
  • 24 października 2023

Ania Rusowicz z premierowym materiałem na scenie Cavatina Hall

Materiał partnera:

Anna Rusowicz powraca w wielkim stylu z nowym materiałem. Po czterech latach od premiery albumu "Przebudzenie" artystka zaprasza na trasę koncertową z utworami z nadchodzącej płyty. 19 listopada będzie można je usłyszeć w sali koncertowej Cavatina Hall.

ania rusowicz z premierowym materialem na scenie cavatina hall


Anna Rusowicz - charakterystyczny głos i olbrzymia charyzmaAnia Rusowicz jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów, która olbrzymie uznanie zdobyła szczególnie wśród miłośników muzyki retro. Miłość do takiej muzyki artystka wyniosła z domu: jest córką Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy, słynnych założycieli zespołu Niebiesko-Czarni. Twórczość Rusowicz bazuje na melodiach, instrumentach i brzmieniu, które było popularne w latach 60-tych i 70-tych ubiegłego wieku. Jej dorobek artystyczny wielokrotnie był doceniany przez krytyków muzycznych. Artystka może się poszczycić czterema Fryderykami, a dwie z czterech dotychczas wydanych płyt pokryły się złotem.

Muzyka Rusowicz jest optymistyczna, pogodna, melodyjna. Artystka stawia jednocześnie na najwyższy poziom brzmienia i do współpracy zaprasza wyłącznie uznanych i doświadczonych muzyków. Rusowicz nie stroni od nagrywania coverów, będących hołdem dla twórczości takich zespołów jak Led Zeppelin, Deep Purple czy Jefferson Airplane. Zapis koncertu pt. Flower Power, który miał miejsce na Przystanku Woodstock 2015, został wydany jako płyta i rozszedł się w rekordowych nakładach.

Obecnie piosenkarka pracuje nad nowym albumem, który obecnie promują single "Ciebie kochać chcę", "TOBIE" i "Co się stało z naszą miłością". Premiera albumu ma mieć miejsce na wiosnę 2024, ale już teraz miłośnicy muzyki mogą zapoznać się z poszerzonym materiałem z nadchodzącej płyty w czasie trasy koncertowej. W czasie koncertu 19 listopada widzowie będą mieli okazję usłyszeć nie tylko premierowe dźwięki, ale również znane z poprzednich lat przeboje artystki. Wszyscy, którzy cenią nostalgiczne melodie, prawdziwe emocje w muzyce i wysoki poziom artystyczny z pewnością będą zachwyceni koncertem w Cavatina Hall.

anna rusowicz charakterystyczny głos olbrzymia charyzma


Sala koncertowa Cavatina HallCavatina Hall to wyjątkowe miejsce o wielofunkcyjnym charakterze. Jest to obiekt usytuowany w samym centrum serca Beskidów, czyli Bielska-Białej. W Cavatina Hall znajduje się najwyższej klasy powierzchnia biurowa przeznaczona dla osób oczekujących jakości premium, a także doskonale wyposażona sala koncertowa.

Do zalet sali widowiskowej Cavatina Hall zalicza się przede wszystkim najlepszej jakości nagłośnienie, bazujące na najbardziej nowoczesnych technologiach. W tym miejscu świetnie czują się - i brzmią - zarówno muzycy symfoniczni, jak i artyści pop i rockowi. Specyficzna aranżacja sali widowiskowej sprawia, że jest ona w stanie pomieścić dużą widownię, ale jednocześnie każdy widz ma możliwość niemal bezpośredniego obcowania z artystą ze względu na układ sali. Z pewności koncert Anny Rusowicz w takim miejscu będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich, którzy zdecydują się 19 listopada uczestniczyć w tym wydarzeniu.

sala koncertowa cavatina hall