Wiadomości

  • 31 sierpnia 2023
  • 8 września 2023

[FOTO] Rusza kolejny sezon Kuchennych Rewolucji. Magda Gessler odwiedziła Górki Wielkie

Nowe pomysły, smaki, wystrój lokali, a przede wszystkim rewolucja w życiu właścicieli upadających lokali. W środę 6 września rusza kolejny sezon programu Kuchenne Rewolucje. Będziemy mogli zobaczyć w nim karczmę "Dziubla u wuja" w Górkach Wielkich.

Magda Gessler w karczmie "Dziupla u wuja" Górkach Wielkich · fot. TVN; Facebook / Gospoda Pękata chata


Magda Gessler odwiedziła Górki Wielkie w czerwcu. Po rewolucji "Dziupla u wuja" to "Gospoda Pękata Chata". Swoją wizytę podsumowała gwiazda TVN w mediach społecznościowych. - Tu jest czad! Po prostu pysznie, do zwariowania... Jestem wzruszona. Zapraszam was do tego wspaniałego pięknego miejsca - napisała restauratorka.

Loading...


Nie jest jeszcze znana data emisji odcinka Kuchennych Rewolucji z Górek Wielkich. Jesienią będziemy mogli obejrzeć nagrania zrealizowane m.in. w barze „Pierożek” w Grudziądzu, zajeździe „Dwa Koguty’ w Przędzelu, oraz restauracji „Pod orzechem” w Bytomiu.

mp / cieszyn.news

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.