Wiadomości

  • 4 listopada 2023

Cieszyński zespół może liczyć na swoich fanów. Nagrają trzeci album

Ponad 13 tys. zł, czyli o ponad tysiąc więcej niż było trzeba, otrzyma zespół Velesar na nagranie trzeciego albumu studyjnego. Formacja Marcina "Velesara" Wieczorka, mieszkającego w Czeskim Cieszynie, pieniądze te dostanie od fanów, którzy wsparli zbiórkę.

Zespół Velesar przymierza się do wydania trzeciej płyty studyjnej. Ruszyła zbiórka pieniędzy
Fani nie zawiedli. Velesar nagra trzeci album · fot. Wspieram.to


Obecnie zebrano 13 498 zł, czyli 112% założonej w zbiórce kwoty, a ona wciąż rośnie! Zbiórka trwa na portalu wspieram.to i zakończy się dopiero 23 listopada.

- To jest niesamowite! A nie, poprawka - to Wy jesteście niesamowici! Chylimy przed Wami czoła i bardzo Wam dziękujemy! - podziękował fanom w mediach społecznościowych Marcin "Velesar" Wieczorek, lider i założyciel tej folk-metalowej formacji.

Zespół podzielił się też okładką krążka zatytułowanego "Pogorzelisko", który powinien się ukazać w przyszłym roku. Jej autorem jest Krzysztof Kowalik, który opracował także okładki do dwóch poprzednich wydawnictw - "Dziwadeł" i "Szczodrych Godów".

Okładka albumu zespołu Velesar - "Pogorzelisko"
Okładka albumu zespołu Velesar - "Pogorzelisko" · fot. facebook.com/VelesarOfficial


Warto przypomnieć, że w sieci ukazał się już singiel z nadchodzącego albumu:

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.