Wiadomości

  • 5 listopada 2023

Kultowy album zabrzmi w całości w Cieszynie. Mija 25 lat od jego wydania

Za nami:

W przyszłym roku minie 25 lat od wydania albumu grupy Myslovitz pod tytułem Miłość w Czasach Popkultury. Z tej okazji zespół ruszy w ogólnopolską trasę, na której będzie grać go w całości, a jeden z jej przystanków został zaplanowany w Cieszynie.

Zespół Myslovitz
Zespół Myslovitz przyjedzie w przyszłym roku do Bielska-Białej i Cieszyna, by zagrać w całości swój kultowy album z 1999 roku. · fot. facebook.com/Myslovitz


"Miłość w czasach popkultury" to krążek wydany w 1999 roku, który osiągnął niemały sukces komercyjny. Otrzymał zarówno złotą, jak i platynową płytę, w 2000 roku był najlepiej sprzedającym się wydawnictwem muzycznym w Polsce. Myslovitz nagrodzony został Fryderykami w kategoriach zespół, płyta, teledysk i piosenka. Znajdują się na nim takie utwory jak "Chłopcy", "Długość dźwięku samotności", "Peggy Sue nie wyszła za mąż" czy "Kraków".

W przyszłym roku ukaże się też jego reedycja, a towarzyszyć jej będzie właśnie trasa koncertowa. Myslovitz zagra w piętnastu polskich miastach między lutym a kwietniem, na każdym z występów grając wszystkie utwory z tego kultowego krążka. Usłyszeć będzie można też wybrane kompozycje z innych albumów kapeli, w tym najnowszej - "Wszystkich narkotyków świata", która premierę miała w 2023 roku.Grupa przyjedzie do Cieszyna 9 marca, by wystąpić w Teatrze im. Adama Mickiewicza.

Warto przypomnieć, że od czterech lat Myslovitz ma nowego wokalistę. Mateusz Parzymięso to muzyk, który ukształtował swoją tożsamość artystyczną na między innymi "Miłości w czasach popkultury" i to on podejmie na scenie próbę reinterpretacji tego albumu. Oryginalnym wokalistą grupy był Artur Rojek.

Bilety są już w sprzedaży - można je kupić tutaj.

Rozpiska trasy koncertowej "25 lat Miłości w czasach popkultury"
Rozpiska trasy koncertowej "25 lat Miłości w czasach popkultury" · fot. facebook.com/Myslovitz

kr / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.