Wiadomości

  • 6 listopada 2023

[FOTO] Wypadek na Góreckiej w Brennej. 2 osoby w szpitalu!

W poniedziałek, 6 listopada służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia na ul. Góreckiej w Brennej. Na skrzyżowaniu z ul. Głębiec zderzyły się trzy samochody osobowe.

wypadek kolizja brenna górecka
Wypadek na ul. Góreckiej w Brennej - 6.11.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło około godziny 6.20. Kierujący samochodem osobowym Fiat Freemont, 39-latek jadąc w stronę Brennej, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Fiatem 500, kierowanym przez 46-latka, a także z Oplem Corsą kierowaną przez 32-latka. Siła uderzenia była bardzo duża. Jeden z pojazdów po zderzeniu wylądował na boku.

Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Droga w tym miejscu była zablokowana przez około dwie godziny, policjanci wyznaczyli objazdy. Zespoły ratownictwa medycznego zabrały do szpitala kierujących Fiatem Freemont oraz Oplem. Wszyscy uczestnicy kraksy byli trzeźwi. Szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia wyjaśniać będą funkcjonariusze pionu kryminalnego cieszyńskiej komendy - informuje nas oficer prasowy KPP Cieszyn, podkom. Krzysztof Pawlik.

pj / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.