Wiadomości

  • 7 listopada 2023
  • 9 listopada 2023

Ruch pociągów między Cieszynem a Zebrzydowicami wciąż wstrzymany. Korekta rozkładów KŚ

W niedzielę 12 listopada wejdzie w życie ostatnia w tym roku korekta rozkładu jazdy pociągów Kolei Śląskich. Zmiany będą obowiązywać do 9 grudnia.

Dworzec kolejowy w Cieszynie - 8.11.2023
Dworzec kolejowy w Cieszynie - 8.11.2023 · fot. kr / cieszyn.news


Idzie zima, więc z remontami trzeba się pospieszyćJak wyjaśniają Koleje Śląskie, w związku ze zbliżającą się zimą zakres prac remontowych na kolei musi zostać rozszerzony.

- Prace modernizacyjne linii kolejowej 139 na odcinku Kobiór - Czechowice-Dziedzice spowodują konieczność prowadzenia ruchu kolejowego tylko po jednym torze, a także wstrzymania ruchu w godzinach nocnych. W dalszym ciągu będzie kontynuowana modernizacja linii kolejowej do Tarnowskich Gór oraz remont obiektów pomiędzy Zebrzydowicami a Cieszynem. Z kolei przystanek Bielsko-Biała Północ nadal pozostanie wyłączony w związku z kontynuacją prac w jego pobliżu - podaje przewoźnik.

Wstrzymany ruch pociągów między Zebrzydowicami a Cieszynem

Ruch pociągów na odcinku Zebrzydowice - Cieszyn będzie nadal wstrzymany. Przewóz będzie realizowany autobusami komunikacji zastępczej. Wstrzymanie ruchu pociągów jest spowodowane naprawą obiektów.

Dokładne godziny odjazdów oraz terminy kursowania pociągów dostępne są w Liniowym Rozkładzie Jazdy publikowanym na stronie internetowej Spółki Koleje Śląskie oraz w internetowych wyszukiwarkach połączeń i na plakatach sporządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (dostępnych m.in. na dworcach kolejowych i peronach). Liniowy Rozkład Jazdy będący oficjalnym rozkładem jazdy Kolei Śląskich zawiera pełne tabele rozkładowe poszczególnych linii na cały okres zamknięciowy.

Pełny rozkład jazdy pociągów znajduje się w LINIOWYM ROZKŁADZIE JAZDY dostępnym na http://www.kolejeslaskie.pl. Infolinia o utrudnieniach w kursowaniu pociągów Kolei Śląskich, Biuro Obsługi Klienta, Obsługa osób niepełnosprawnych (czynna całodobowo przez 7 dni w tygodniu): tel.: + 48 32 428 88 88.

kr, mp / cieszyn.news

źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.