Wiadomości

  • 8 listopada 2023

Dom Narodowy zmienił godziny otwarcia. Zajęcia popołudniowe tylko trzy dni w tygodniu

Tylko od wtorku do czwartku odbywać się będą popołudniowe zajęcia w Domu Narodowym. W poniedziałki i piątki instytucja będzie czynna od 8:00 do 16:00, jednak z pewnymi wyjątkami.

Dom Narodowy
fot. mp / cieszyn.news


Jak słyszymy, Cieszyński Ośrodek Kultury wprowadził ograniczenia czasu otwarcia ze względów finansowych. Wszystkie organizowane przez placówkę zajęcia popołudniowe udało się tak zaplanować, by odbywały się we wtorki, środy i czwartki. W te dni czynna będzie również kasa - uczestnicy różnych warsztatów czy kursów najczęściej bowiem płacą za nie na miejscu. W poniedziałki i piątki oraz weekendy kasa będzie nieczynna.

Zmiana godzin otwarcia Domu Narodowego nie dotyczy wydarzeń organizowanych przez ośrodek. Może on też wynajmować swoje pomieszczenia innym organizacjom czy instytucjom - dotyczy to także popołudniowych godzin w poniedziałki i piątki oraz weekendów.

Nowe godziny otwarcia Domu Narodowego
Nowe godziny otwarcia Domu Narodowego · fot. COK Dom Narodowy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.