Wiadomości

  • 5 września 2023
  • 7 września 2023

O Was i dla Was - rusza portal cieszyn.news

Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki! Dziś mamy przyjemność uruchomić portal cieszyn.news. Będziemy pisać tu nie tylko o najważniejszych tematach dla miasta, ale też - a nawet przede wszystkim - o Waszych sprawach.

Rotunda św. Mikołaja w Cieszynie
fot. MP / cieszyn.news


Znajdziecie u nas teksty o cieszyńskim samorządzie, polityce miejskiej, kulturze, sporcie czy historii miasta. Nie pomijamy też co ciekawszych wieści z pozostałej części Śląska Cieszyńskiego.

Jesteśmy też otwarci na Wasze problemy i pomysły. Jeśli chcecie się nimi podzielić, piszcie śmiało na adres redakcja@cieszyn.news albo na nasze social media, do których odnośniki znajdziecie w prawym górnym rogu ekranu. Możecie też skorzystać z formularza wyślij info, który znajdziecie w głównym menu portalu.

Portal cieszyn.news tworzą ludzie z Cieszyna i żyjący Cieszynem. Naszym wydawcą - podobnie jak portalu bielsko.info, bielsko.tv i bielskiedrogi.pl - jest spółka BIELSKIE MEDIA.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Pozdrawiamy,

Krzysiek Rojowski, Mateusz Pietrzak, Ada Ryłko

kr / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.