Wiadomości
- 1 stycznia 2024
Popularna stand-uperka mówi o Cieszynie. Jej program hitem sieci
Magda Kubicka to popularna stand-uperka, która w trakcie świąt wrzuciła na swój kanał youtobe program "Patrz przez palce". Został on nagrany w marcu ubiegłego roku w warszawskim teatrze Palladium, a opublikowane już wideo nabiło blisko 800 tysięcy wyświetleń. W jego trakcie komiczka opowiada o swoim występie w Cieszyńskim Ośrodku Kultury "Dom Narodowy".
Fragment występu dotyczący naszego miasta można zobaczyć powyżej, cały program dostępny jest pod tym linkiem.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematPrzeszła do historii! Maja Chwalińska wicemistrzynią French Open - Rolanda Garrosa!
[FOTO] Nauczyciel z II LO im. Mikołaja Kopernika Mistrzem Europy w ultrakolarstwie!
Gorący tematPaweł Pawlikowski z nagrodą w Cannes. Reżyser nagrodzony za film kręcony w Cieszynie
Zmarła Halina Sajdok-Żyła z Cieszyna. Była społeczniczką, wolontariuszką i laureatką Srebrnej Cieszynianki
Zmarł dr Jerzy Herma, człowiek dialogu, kultury i współpracy ponad granicami
Mistrz Jerzy Wałga z Cieszyna uhonorowany Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis"
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







