Wiadomości

  • 25 stycznia 2024

Cieszyn na rock'n'rollowo. Cieszyński zespół ma ciekawą aukcję na WOŚP

Już w najbliższą niedzielę (28 stycznia) odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszyński zespół 8 Lat w Tybecie zaproponował swoim fanom ciekawą aukcję, w której można wylicytować zwiedzanie naszego miasta razem z muzykami.

Zespół 8 lat w Tybecie zaprasza na zwiedzanie Cieszyna
Zespół 8 lat w Tybecie zaprasza na zwiedzanie Cieszyna · fot. facebook.com/8latwtybecie


8 Lat w Tybecie to formacja założona w 2005 roku, która ma na swoim koncie dwie EP-ki i jeden album studyjny, wydany w 2019 pt. Betonu Nie Spalą. Przygotowują się do wydania drugiego longpleja - w ubiegłym roku ukazał się m.in. singiel "Powrót do Ziemi Obiecanej", zapowiadający nowy krążek.

- Cieszyn - miasto w którym się urodziliśmy i w którym każdy z nas spędził swoje młode lata. Ze zwycięzcą aukcji spędzimy bardzo nieoficjalne i nieprzewidywalne popołudnie, w miejscach, których nie znajdziecie w oficjalnych przewodnikach - wyjaśnia formacja w mediach społecznościowych.

Licytacja potrwa do poniedziałku 29 stycznia na allegro - licytować można tutaj.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.