Wiadomości

  • 28 stycznia 2024
  • 30 stycznia 2024

Cieszyński finał WOŚP za nami! Trwają aukcje władz miasta

W niedzielę (28 stycznia) odbył się cieszyński finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncerty zaplanowane zostały w Domu Narodowym, a burmistrz Gabriela Staszkiewicz z dwoma swoimi zastępcami wystawiła aukcje, w których wylicytować można między innymi kultowy rower czy wspólne morsowanie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Gra gra też w Cieszynie! · fot. kr / cieszyn.news


Na scenie Domu Narodowego wystąpiła Sskjegg - czyli cieszyńska wokalistka Sabina Broda wraz z Korneliuszem Flisiakiem - oraz Weterani Rocka Cieszyńskiego. W COK-u spotkać też można było strażaków z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie, którzy uczyli pierwszej pomocy. Na rynku z kolei można było zjeść grochówkę, ciasto czy inne smaczne dania.

W dniu finału wystartowały też licytacje wystawione przez burmistrz miasta i jej zastępców. Wciąż zgarnąć można kultowy rower Wigry 3 od burmistrz Gabrieli Staszkiewicz, możliwość morsowania z wiceburmistrzem Krzyszytofem Kaszturą oraz wspólną wycieczkę po górach Beskidu z wiceburmistrzem Przemysławem Majorem. Każda z nich potrwa do 7 lutego.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.