Wiadomości

 • 2 lutego 2024
 • 5 lutego 2024

Akademia Sportu i Turystyki Ewart - organizujemy wakacje na najwyższym poziomie

Artykuł sponsorowany:

Wybierz swoją własną przygodę wakacyjną, a my zorganizujemy wypoczynek - Lato 2024 z Ewartem na najwyższym możliwym poziomie.

wakacje z Ewartem


Zaufało nam już kilkanaście tysięcy klientów.Tegoroczne obozy będą wyjątkowe pod każdym względem. Nowe kierunki wyjazdów i wylotów, nowe programy, które zostały pieczołowicie przygotowane pod względem atrakcji oraz nowych wycieczek, które będą dużą wartością dla uczestników kolonii i obozów letnich 2024r.

Wakacje tematyczne, a w nich obozy sportowe, rozwojowe, artystyczne, językowe i rekreacyjne, dadzą naszym uczestnikom duży zastrzyk pozytywnej energii i radości oraz uczynią wakacyjny czas super przygodą.

wakacje z Ewartem


Wierzymy, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebieOstatnie 13 lat doświadczeń w organizacji obozów prawie w całej Europie, nauczyły nas kilku ważnych rzeczy, które są istotne podczas wakacji, a którymi kierujemy się organizując nasze obozy i kolonie.

Na super udany wakacyjny wypoczynek ma wpływ:

 • Bezpieczeństwo uczestników i brak nudy.
 • Realizacja programu i atrakcje na wysokim poziomie.
 • Odpowiednia i zaangażowana kadra, lubiąca prace z dziećmi i młodzieżą.
 • Zakwaterowanie i wyżywienie na bardzo dobrym poziomie.
 • Odpowiedni i sprawdzony transport.
 • Odpowiednia atmosfera na obozie, którą tworzą wychowawcy, uczestnicy oraz przewodnicy.


wakacje z Ewartem


Mamy świadomość odpowiedzialności, jaka na N=nas spoczywa, organizując wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży i z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby najbliższe wakacyjne wyjazdy, stały na możliwie najwyższym poziomie. A Państwa opinie 5/5, tylko nas motywują do jeszcze lepszej organizacji naszych wyjazdów.

Dziękujemy za zaufanie

lato z ewartem


Oto kilka opinii rodziców po obozach: • Monika S - Wakacje z Ewartem to najlepsza podjęta decyzja. Obóz artystyczny w Grzybowie był rewelacyjny pod każdym względem. Świetna kadra, zajęcia taneczne, aktorskie... tam nie było czasu na nudę. Nowe przyjaźnie... dziewczyny już się umawiają na następny obóz i fajna opcja dla rodziców czyli opisywanie dnia i oglądanie zdjęć wieczorami. SERDECZNIE POLECAM KOLONIE I OBOZY Z Ewartem!
 • Kasia W. - Kolejny fantastyczny obóz z Ewartem! Milion pomysłów, kreatywnie wypełniony czas i przesympatyczna kadra. Dzieciaki chcą jechać znów za rok
 • Ania A. - Obóz zorganizowany w sposób bardzo profesjonalny. Pobyt wypełniony niezwykle barwnymi, intensywnymi i owocnymi zajęciami m.in artystycznymi, pod okiem niesamowicie pomysłowej kadry. Pełna opieka i gwarancja bezpieczeństwa dla naszych dzieci. Jesteście wspaniali
 • Magdalena W. - Polecam Akademię Sportu i Turystyki EWART. Dzieci wróciły z koloni bardzo zadowolone z nowymi doświadczeniami i wspaniałymi wspomnieniami. Nie miały czasu na nudę. Super kadra i organizacja czasu dla dzieci. Codzienna relacja i wpisy na Facebooku z każdego dnia - rewelacja. Polecam serdecznie
 • Honorata S. - Dziękujemy za fantastycznie zorganizowane wakacje w Jastrzębiej Górze, cudowna atmosfera, zapał kadry w organizowaniu zajęć, super integracja to tylko kilka z wielu zalet wypoczynku z ASiT Ewart. Polecam ,bo myślami dzieciaki są już z Państwem na obozie w 2022.


Akademia Sportu i Turystyki EWART