Wiadomości

  • 10 lutego 2024

Cieszynianin wystąpił w hicie Ekstraklasy. Ruch przegrał z Legią

W spotkaniu Ruchu Chorzów z Legią Warszawa, które rozgrywane było na Stadionie Śląskim, gospodarze przegrali 1:0. Przy straconym golu swój udział miał Robert Dadok - pochodzący z Cieszyna zawodnik Niebieskich.

Robert Dadok zadebiutował w barwach Ruchu Chorzów, w przegranym meczu z Legią Warszawa
Robert Dadok zadebiutował w barwach Ruchu Chorzów, w przegranym meczu z Legią Warszawa · fot. Canal+Sport / Youtube.com


Jedyna bramka w spotkaniu padła w 56 minucie, gdy Legia wyszła z kontrą. Blaž Kramer zgrał do Marca Guala, którego nie upilnował Dadok i piłka wpadła do siatki. - Czułem, że biegnę z nim równo, ale w ostatnim momencie znalazł się ten krok szybciej i padła bramka - komentował tę sytuację Dadok w pomeczowym wywiadzie dla stacji Canal+.

27-letni pomocnik skomentował też sytuację z Patrykiem Kunem, po której jednak sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego. - Wiedziałem, że mam go na plecach i czekałem na kontakt. Podjąłem złą decyzję, mogłem od razu iść za piłką od razu. Nie wykłócałem się, raczej większego kontaktu tam nie było - przyznał.

Warto przypomnieć, że Dadok do tej pory występował w Górniku Zabrze, a do Chorzowa przeniósł się w styczniu tego roku. - To nigdy nie jest prosta decyzja. Chciałem jednak być ze sobą fair, poczułem, że to dobry moment na zmianę klubu. Trafiłem do Ruchu Chorzów, jestem z tego zadowolony i chcę się tu prezentować jak najlepiej - zaznaczył.

Spotkanie było transmitowane bezpłatnie przez Canal+ za pośrednictwem Youtube:

kr / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.