Wiadomości

  • 11 września 2023
  • 12 września 2023

Dom Narodowy już myśli o świętach. Poszukiwani wystawcy

Za nami:

Chociaż do grudnia jeszcze daleko, to cieszyński Dom Narodowy już teraz poszukuje wystawców na Jarmark Świętego Mikołaja. Gościć on będzie w weekendy 2-3, 9-10 oraz 16-17 grudnia na cieszyńskim rynku.

Jarmark świąteczny na rynku w Cieszynie
Jarmark świąteczny na rynku w Cieszynie · fot. COK Dom Narodowy


Do grona wystawców mogą być przyjęci wyłącznie przedsiębiorcy i rękodzielnicy prowadzący swoją działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Podstawą do rozpatrzenia wniosku o przyjęcie do grona wystawców jest przesłanie druku „zgłoszenia na kiermasz handlowy” na adres: dor@domnarodowy.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona, a ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 listopada. Pierwszeństwo mają zgłoszenia na wszystkie dni. O przyjęciu na kiermasz decyduje również kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie wyłączne prawo decyzji o przyjęciu wystawców i wskazania im lokalizacji stoisk.

Regulamin i formularz zgłoszenia można znaleźć na stronie: https://www.domnarodowy.pl/pl/aktualnosc/zostan-wystawca-na-jarmarku-swietego-mikolaja

jarmark świętego Mikołaja

ar / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.