Wiadomości

  • 2 kwietnia 2024

Siedzieli w nocy w aucie, czuć było narkotyki. 30-latkowi grozi 12 lat więzienia

Mundurowi z Ustronia w trakcie nocnego patrolu po mieście zauważyli auto zaparkowane w mało widocznym miejscu. Gdy policjanci podeszli, by zobaczyć co dzieje się w środku, poczuli charakterystyczny zapach narkotyków.

Siedzieli w nocy w aucie, mieli narkotyki. 30-latkowi grozi 12 lat więzienia
Siedzieli w nocy w aucie, mieli narkotyki. 30-latkowi grozi 12 lat więzienia · fot. KPP Cieszyn


- Mężczyzna przebywający w aucie był zdezorientowany, tak jak towarzysząca mu kobieta. W związku z policyjną kontrolą nie potrafili logicznie wytłumaczyć swojego postępowania, a tym bardziej zapachu wydobywającego się z pojazdu. Twierdzili, że nie posiadają przy sobie żadnych nielegalnych przedmiotów ani substancji - relacjonuje podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Policjanci jednak nie odpuścili, w efekcie czego w skrytce pod tunelem środkowym znaleźli sporą ilość narkotyków. Po przebadaniu substancji okazało się, że w woreczku znajdowało się ponad 100 gramów śmiertenie niebezpiecznego narkotyku o nazwie alfa.

Zatrzymany został 30-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, który trafił do aresztu a następnie przed wymiar sprawiedliwości. Za popełnione przestępstwa grozi do nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

kr / cieszyn.news

źródło: KPP Cieszyn

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.