Wiadomości
- 19 kwietnia 2024
Staszkiewicz i Wowrzeczka powalczą o fotel burmistrza. W niedzielę druga tura
Już w najbliższą niedzielę (21 kwietnia) odbędzie się druga tura wyborów samorządowych. O stanowisko burmistrza miasta ubiegają się Gabriela Staszkiewicz oraz Joanna Wowrzeczka.

Staszkiewicz w pierwszej turze zdobyła najwyższe poparcie - za jej pozostaniem na stanowisku zagłosowało 44,62% wyborców. Kandydatka komitetu Siła Joanna Wowrzeczka zdobyła 28,20% głosów, nieznacznie (o zaledwie 117 głosów) wyprzedzając Janusza Menderę z komitetu Nowe Cieszy N.
W nocy z piątku na sobotę, równo o północy, rozpocznie się cisza wyborcza. W niedzielę (21.04) lokale wyborcze będą czynne od 7:00 do 21:00.
ZOBACZ TAKŻE
DzisiajBurmistrz zaprasza do udziału w debacie nad Raportem o stanie Miasta Cieszyna w 2025 roku
Gorący tematEmocjonalna rezygnacja podczas obrad. "Nie mogę poświęcać swojego zdrowia"
Radne pytają o teren dawnej fabryki LAS. Jest odpowiedź władz miasta
Sąd uchylił decyzję prokuratury. Będzie śledztwo w sprawie ściągnięcia flag Ukrainy z budynku Ratusza
Młodzi Razem składają wnioski do samorządów. Chodzi o transkrypcję małżeństw osób tej samej płci
[FOTO] Sekretarz Stanu w KPRM z wizytą w Cieszynie. Uczestniczyła w otwarciu świetlicy "Pod Dachem"
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









