Wiadomości
- 24 maja 2024
Miał trafić za kratki. Chciał uciekać wyskakując z okna na drugim piętrze
Pewien 42-latek z Ustronia miał do odsiadki wyrok dwóch lat pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Spodziewał się wizyty mundurowych, którzy mieli go doprowadzić do zakładu karnego, dlatego wymyślił plan ucieczki. Jaki? Mało sprytny.

Poszukiwany mieszkał na drugim piętrze w bloku. By łatwiej mu było wyjść przez okno, przystawił do niego łóżko. Gdy tylko wizytę złożył mu sierż. sztab. Marcin Gerat wraz z patrolem interwencyjnym, postawowił szybko się ewakuować - wskoczył na okno, po czym spadł.
- Na całe szczęście skok z wysokości 6 metrów nie doprowadził go do kalectwa. Trawnik, na który upadł, zamortyzował mało przemyślaną decyzję - relacjonuje podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.
Ostatecznie poszukiwany mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych, którzy dobrze się przygotowali i odpowiednio wcześniej zabezpieczyli miejsce potencjalnej ucieczki. 42-latek trafił już do więzienia i tam spędzi najbliższe dwa lata.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematAkcje policji w Pogórzu i Kończycach Małych. Zabezpieczono znaczne ilości narkotyków
30-latek z narkotykami zatrzymany na S-1. Pod wpływem środków odurzających prowadził samochód
Gorący tematPoszukiwany listem gończym wpadł przez nerwowe zachowanie. W jego samochodzie odnaleziono Alfę PVP
Gorący tematO krok od tragedii w centrum Cieszyna. Mężczyzna spadł z wysokości
[FOTO] Wypadek przy pracy w Goleszowie. Interweniował śmigłowiec LPR
Kontrola drogowa zakończona poważnymi zarzutami. 10 miesięcy więzienia za złamanie zakazów
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







