Wiadomości

  • 19 czerwca 2024
  • 24 czerwca 2024

Ruszył sezon w Parku Wodnym Baseny Wisła! Na początek wakacji przygotowano masę atrakcji!

W środę 19 czerwca - na kilka dni przed oficjalnym otwarciem - ruszył sezon na Basenach Wisła! Na 21 czerwca, czyli pierwszy dzień wakacji, ośrodek przygotował masę atrakcji.

Park Wodny Baseny Wisła
Park Wodny Baseny Wisła · fot. parkwodnybasenywisla.pl


Park Wodny Baseny Wisła szykował się na rozpoczęcie sezonu w piątek 21 czerwca, jednak, jak zaznaczał - "patrząc na pogodę za oknami" - otworzył się już w środę 19 czerwca punktualnie o godzinie 10.00.

- Woda w basenie rekreacyjnym się grzeje i w środę obiecujemy już co najmniej 24 stopnie! W basenie pływackim czeka Wasz ulubiony tor przeszkód, czyli ninja park! Boisko do siatkówki plażowej i korty tenisowe gotowe, by z nich korzystać! Sezon 2024 czas START! - zapowiada Park Wodny Baseny Wisła.

Ośrodek zaprasza od 10.00 do 19.00. Ceny pozostają na takim samym poziomie jak w roku 2023 - możecie je znaleźć poniżej.

Cennik biletów na sezon 2024 w Parku Wodnym Baseny Wisła
Cennik biletów na sezon 2024 w Parku Wodnym Baseny Wisła · fot. Park Wodny Baseny Wisła


Oficjalne rozpoczęcie nowego sezonu w Parku Wodnym Baseny Wisła odbyło się w piątek 21 czerwca, czyli w pierwszy dzień wakacji. Od 12.00 do 19.00 odbyły się pokazy ratownictwa w wodzie, pokazy nurkowania, a także akcja profilaktyczna "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Szczególną atrakcją była tego dnia piana party - wyrzuty piany zaplanowano na godziny 14.00, 16.00 oraz 18.00.

Rusza sezon w Parku Wodnym Baseny Wisła! Na początek wakacji przygotowano masę atrakcji!
fot. Park Wodny Baseny Wisła

mp / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.