Wiadomości

  • 25 czerwca 2024

"Męski Interes", czyli męska odpowiedź na "Damski Biznes" w cieszyńskim teatrze!

Nowa komedia Macieja Kowalewskiego pod tytułem "Męski interes" to przede wszystkim niespotykanie gęsta dawka humoru oraz znani i lubiani aktorzy ze spektaklu "Damski biznes". Spektakl będzie można obejrzeć w cieszyńskim Teatrze im. Adama Mickiewicza!

Kup bilet

Niedziela, 15 grudnia 2024 o godz. 15:30

Teatr im. Adama Mickiewicza
Plac Teatralny 1, Cieszyn


Wracają w nowej odsłonie, by Was poskładać ze śmiechu. Bohaterowie przeniosą widzów w niemieckie Alpy do Bawarii, gdzie w czasie Sylwestra w Garmisch Partenkirchen, w trakcie trwania słynnego Turnieju Czterech Skoczni w pewnym zagadkowym studiu filmowym dojdzie do sensacyjnych i zabawnych wypadków. Główni bohaterowie to wybitni lekarze, chcąc ratować swoją bankrutującą klinikę ginekologiczną, popadną w jeszcze większe tarapaty. Nie tylko zostaną oskarżeni przez swoje żony, o zdradę, ale cała czwórka znajdzie się w oku cyklonu, podejrzewana przez porucznika Helmuta o szpiegostwo, handel bronią i udział w biznesie branży filmów dla dorosłych. Wciągnięci przez właściciela studia, Ulryka i jego reżysera, pięknego Guido w seksualne qui pro quo, cudem unikną zgnicia z niemieckim więzieniu... i mimo wszystko zrobią interes życia, podbijając swoimi erotycznymi gadżetami niemiecki internet.

Maciej Kowalewski, reżyser i autor "Męskiego interesu", twórca przebojów "The Strings" i "Wieczór kawalerski" czy "Mayday Bigamistka" zapraszają na najśmieszniejszą jazdę sezonu, pełną absurdów i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Wyrusz z nami w podróż do Bawarii, gdzie piwo i szampan w świecie pikantnych filmów smakują najlepiej!

Obsada:MARZENKA: Sylwia Gliwa / Joanna Kupińska
LILKA: Dominika Gwit / Katarzyna Misiewicz
MARCEL: Piotr Ligienza / Mariusz Zaniewski
WACEK: Andrzej Popiel / Maciej Wilewski
GUIDO: Paweł Góral / Tomasz Ciachorowski
KLOPP: Rafał Cieszyński / Michał Piróg / Maciej Wilewski
ULRYK: Tomasz Dedek / Tomasz Oświęciński / Jakub Wieczorek

Męski Interes czyli męska odpowiedź na Damski Biznes


Męski InteresNowa komedia Macieja Kowalewskiego, pt. „Męski interes” to przede wszystkim niespotykanie gęsta dawka humoru oraz znani i lubiani aktorzy ze spektaklu „Damski biznes”. Wracają w nowej odsłonie, by Was poskładać ze śmiechu. Bohaterowie przeniosą widzów w niemieckie Alpy do Bawarii, gdzie w czasie Sylwestra w Garmisch Partenkirchen, w trakcie trwania słynnego Turnieju Czterech Skoczni w pewnym zagadkowym studiu filmowym dojdzie do sensacyjnych i zabawnych wypadków. Główni bohaterowie to wybitni lekarze, chcąc ratować swoją bankrutującą klinikę ginekologiczną, popadną w jeszcze większe tarapaty.


Kup bilet

mp / cieszyn.news

źródło: KupBilecik.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.