Wiadomości

  • 27 czerwca 2024
  • 29 czerwca 2024

Burmistrz Gabriela Staszkiewicz z wotum zaufania i absolutorium

Podczas sesji Rady Miejskiej w Cieszynie w środę 26 czerwca burmistrz Gabriela Staszkiewicz otrzymała absolutorium z wykonania budżetu za rok 2023 i wotum zaufania.

Urząd Miejski w Cieszynie, Ratusz, rada miejska, ilustracyjne
fot. mp / cieszyn.news


Za udzieleniem absolutorium burmistrz Gabrieli Staszkiewicz głosowało 15 radnych, 4 było przeciw, a 2 wstrzymało się od głosu. Takim samym wynikiem zakończyło się głosowanie nad wotum zaufania dla burmistrz Staszkiewicz.

Zapis wideo sesji Rady Miejskiej w Cieszynie ze środy 26 czerwca można znaleźć TUTAJ.


Wyniki głosowania
Wynik głosowania w sprawie udzielenia absolutorium · fot. Facebook / Gabriela Staszkiewicz


Wyniki głosowania
Wynik głosowania w sprawie udzielenia wotum zaufania · fot. Facebook / Gabriela Staszkiewicz


- Bardzo dziękuję przede wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego, jednostek miejskich i spółek za ciężką, całoroczną pracę w 2023. To nasz wspólny sukces! Dziękuję oczywiście Radnym Rady Miejskiej za głosowanie - wyniki głosowania znajdziecie Państwo poniżej. Dla mnie osobiście jest to 6 absolutorium i wotum - to po wyborach jest kolejny dowód zaufania i pozytywnej oceny mojej pracy dla Miasto Cieszyn! - napisała w mediach społecznościowych burmistrz Gabriela Staszkiewicz.

Loading...

mp / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.