Wiadomości
- 23 lipca 2024
- 25 lipca 2024
Komunikat cieszyńskiego starostwa. Wejście główne do budynku przy ul. Bobreckiej jest nieczynne!
Starostwo Powiatowe w Cieszynie poinformowało, że od 22 lipca do odwołania zamknięte jest wejście główne do jego budynku przy ul. Bobreckiej.

Zamknięcie wejścia głównego związane jest z remontem nawierzchni. - W tym czasie prosimy o korzystanie z wejścia znajdującego się od strony parkingu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie - czytamy w komunikacie cieszyńskiego Starostwa Powiatowego.
ZOBACZ TAKŻE
Urzędomat cieszy się sporym zainteresowaniem. Skorzystało z niego już ponad 6500 osób
"Zdrowe rozmowy - poznajmy się". Spotkanie w Starostwie Powiatowym w Cieszynie
[FOTO] Trwa Ultramaraton Charytatywny dla Michalinki. Jego uczestnicy odwiedzili Cieszyn
19 czerwcaIV Forum Obywatelskie. Dyskusja o przyszłości Budżetu Obywatelskiego
[FOTO] Pary obchodzące wyjątkowe jubileusze wspólnego życia spotkały się w Domu Narodowym
Gorący tematEmocjonalna rezygnacja podczas obrad. "Nie mogę poświęcać swojego zdrowia"
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









