Wiadomości

  • 12 września 2023
  • 13 września 2023

[FOTO, WIDEO] Jazda "pełnym ogniem" zakończona furą w płomieniach

We wtorek, 12 września chwilę po godzinie 20.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na S-52 w Pogórzu. Pożar miał miejsce na pasie w stronę Bielska-Białej, na wysokości byłej restauracji Mr Hamburger. Na miejsce skierowano zastępy ze Skoczowa. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Okazuje się, że kierowca, którego auto spłoneło, chwilę wcześniej srogo sobie pofolgował. Gnał po S-52 z pełną prędkością nie zważając na przepisy.

Pożar Audi TT RS na S-52 w Pogórzu - 12.09.2023
Pożar Audi TT RS na S-52 w Pogórzu - 12.09.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


W płomieniach stanęło Audi TT w topowej odmianie RS. Z relacji czytelników wynika, że kierowca prawdopodobnie testował możliwości swojego samochodu. Chwilę wcześniej był widziany w Jasienicy, na pasie w stronę Cieszyna. Szofer twardo dociskał gaz do podłogi co widać na poniższym nagraniu, które otrzymaliśmy od czytelnika. Choć on sam jechał szybciej niż powinien, Audi wyprzedziło go i po chwili zniknęło za horyzontem. Było grubo ponad 200km/h komentuje jeden z kierowców, który skontaktował się z naszą redakcją, a chwilę wcześniej był wyprzedzany przez białe Audi TT RS.Kierowca Audi prawdopodobnie zawrócił w Pogórzu i gdy ruszył w stronę Bielska-Białej, jego samochód nie wytrzymał obciążenia. Pojazd stanął w płomieniach. Gaśnice samochodowe na niewiele się zdały. Pożar ugasili dopiero strażacy. Nikomu nic się nie stało.

Pożar Audi TT RS na S-52 w Pogórzu - 12.09.2023
Pożar Audi TT RS na S-52 w Pogórzu - 12.09.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / cieszyn.news

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.