Wiadomości

  • 26 września 2023
  • 1 października 2023

Film Agnieszki Holland w cieszyńskim kinie. Bez rządowego spotu

Cieszyńskie kino "Piast" zaprasza na projekcje "Zielonej granicy" Agnieszki Holland. Projekcja nie jest poprzedzona specjalnym rządowym spotem, który wyświetlany jest w wielu polskich kinach.

Kadr ze zwiastuna "Zielonej Granicy", reż. Agnieszka Holland
Kadr ze zwiastuna "Zielonej Granicy", reż. Agnieszka Holland · fot. Kino Helios Polska


Kontrowersyjny obraz polskiej reżyserki, opowiadający o kryzysie na polsko-białoruskiej granicy, będzie można zobaczyć dzisiaj (26 września) o 19:30 oraz codziennie od najbliższego piątku do wtorku (29.9 - 3.10) o 17:15. Bilety dostępne są tylko w kasie kina, czynnej codziennie od 15:15 do 19:45.

Cieszyński "Piast" nie należy do sieci kin studyjnych, w których przed seansem emitowany jest rządowy spot poświęcony filmowi Agnieszki Holland. - Spot pokazuje kontekst operacji hybrydowej, przebieg operacji i rozwiązanie, które wprowadziliśmy, żeby zagwarantować bezpieczeństwo Polek i Polaków - mówił na konferencji prasowej Błażej Poboży, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, cytowany przez interia.pl.

Jak przypomina cieszyńskie kino, "Zielona Granica" otrzymała specjalną nagrodę jury na 80. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Cieszy się też dobrą opinią wśród krytyków i wielu widzów.

Loading...


Zwiastun filmu można obejrzeć poniżej:

kr / cieszyn.news

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu cieszyn.news zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.